|
Ken je dat? Het gevoel dat je zo ontzettend toe bent aan vakantie? Heerlijke even niets doen, lekker uitrusten, maar vooral gewoon waar jij zelf zin in hebt zonder iets te moeten van een ander. Ieder mens beleeft zijn vakantie het liefst op zijn eigen manier. Sommige mensen vinden het heerlijk om te relaxen, een boek te lezen, een goed glas wijn te drinken, maar bovenal heerlijk ontspannen. Anderen daarentegen houden meer van een actieve vakantie vol adrenaline, sport en bezig zijn. Hoe jij je vakantie het liefst ook viert, aan de Noord-Hollandse kustlijn is er plek voor beide. Kijk eens bij I-projekt / Vakantiewoningen aan de kust naar het aanbod vakantiewoningen (verhuur) in Noord Holland. Wat is er te doen aan de Noord-Hollandse kustlijn?Wanneer je hier op vakantie gaat staat 1 ding vast: je hoeft je hier zeker niet te vervelen. I-projekt verhuurt vakantiehuisjes en vakantiebungalows in de dorpjes Callantsoog, Groote Keeten, Julianadorp, Sint Maartenszee en Petten. Al deze huisjes liggen op loopafstand van het centrum en de zee. Zo kun je als je wakker wordt meteen naar het strand of een duik in de zee nemen wanneer je daar zin in hebt. In deze regio zijn ook tal van mooie wandel- en fietsroutes door de prachtige duinlandschappen. Loop een lang stuk, of stap lekker op de fiets en ruik de heerlijke geur die altijd dicht bij zee hangt. Ook zijn er op het strand veel sportieve mogelijkheden. Denk bijvoorbeeld aan surfen, vliegeren, of zwemmen. Hou je meer van winkelen of cultuur snuiven? Dan is het in deze kustdorpjes zeker mogelijk om de winkeltjes af te struinen of ergens lekker een hapje te eten of een drankje te doen. In de zomer worden er ook veel feesten en braderieën georganiseerd. Ongekend gezellig! Wat is er nog meer te doen in de provincie?Uiteraard is het mogelijk om lekker in de buurt te blijven alles te wandelen of op de fiets te bezoeken. Maar mocht je toch zin hebben in een leuk uitstapje ben je met de auto makkelijk in een van de omliggende steden in de provincie. Je kunt bijvoorbeeld naar Den Helder rijden en de boot naar Waddeneiland Texel nemen. Maar ook in andere steden zoals Haarlem, Amsterdam of Alkmaar ben je zo. Hier is net iets meer te doen. Je kunt bijvoorbeeld naar een spa, naar de bioscoop, naar een museum of nét iets meer cultuur snuiven in de grotere steden. Wat je ook gaat doen, jouw weekend weg naar Noord-Holland wordt gegarandeerd een groot succes!
|
| https://www.vakantiewoningenaandekust.nl/ |
Veelgestelde vragen
Welke vakantiewoningen zijn er te huur aan de Noord-Hollandse kust?▼
I-projekt verhuurt vakantiehuisjes en vakantiebungalows in de dorpjes Callantsoog, Groote Keeten, Julianadorp, Sint Maartenszee en Petten. Al deze woningen liggen op loopafstand van het centrum en de zee.
Wat kan ik doen als ik een vakantiewoning aan de Noord-Hollandse kust huur?▼
Er zijn tal van activiteiten mogelijk: wandelen en fietsen door de duinen, strand- en watersport zoals surfen en vliegeren, winkelen, cultuur snuiven en het proeven van lokale cuisine. In de zomer worden ook veel feesten en braderiëen georganiseerd.
Kan ik vanuit mijn vakantiewoning makkelijk andere steden bezoeken?▼
Ja, met de auto ben je snel in omliggende steden zoals Den Helder (vanaf daar naar Texel), Haarlem, Amsterdam of Alkmaar. Hier vind je meer winkels, restaurants, musea en spa's.
Is dit geschikt voor zowel actieve als rustige vakanties?▼
Absoluut. Of je nu wilt relaxen met een boek en glas wijn, of juist op zoek bent naar adrenaline en sport, aan de Noord-Hollandse kustlijn is voor beide wat te doen.
Hoe ver liggen de vakantiewoningen van het strand af?▼
Alle vakantiehuisjes en bungalows van I-projekt liggen op loopafstand van het centrum en de zee, zodat je direct naar het strand of zee kunt wanneer je daar zin in hebt.